Resmi Basın Bülteni 26/11/13

 

 

Millions of Color Stage Koleksiyonu’nun Yeni Serilerini Sunar!

“ROCK”

 

ROCK Serileri kendini sıradışı, özgür ruhlu, stil sahibi hisseden ve modern tasarım seven herkesin beğenisine sunulmak üzere tasarlandı.

 

Tasarımcısı Kadriye, koleksiyona neden “ROCK” adını verdiğini şöyle açıklıyor; “Rock, 2014 yılının ana temalarından ve ayrıca da zamansız bir tarz. Rock bir hayat tarzıdır. Ben her zaman bu hayat tarzından etkilendim ve bu ilhamı aydınlatma tasarımı formunda paylaşmak istedim. Rock serileri genç, dinamik ve modern stili yansıtıyor.”

 

 ROCK Serileri çok geniş bir aydınlatma çeşitliliğine sahip olup aydınlatma şekli modellerine göre değişiyor; Masa, tavan, sarkıt, abajur ve spot. Özel tasarım ve ışıklandırmaya gerek görülen tüm özel ve genel iç mekanların aydınlatılmasında kullanılabilir; yatak odası, yemek odası, mağaza ve butikler, V.I.P Odalar, restoran, kafeler, otel antreleri, sanat galerileri ve müzeler.

 

ROCK Serileri çevre dostu tasarımlardır. Enerji tasarrufu, üretim süreçlerinin ve malzemelerinin tamamı yeşil tasarım gerekliliklerini yerine getirmektedir.

 

ROCK Serileri sadece Millions of Color® web sitesinden siparişle temin edilebilir.

Siparişle ilgili tüm bilgiler ve katalog  www.millionsofcolor.com/rock adresinde 7/24 destek ile mevcuttur.

 

 

Sorularınız ve daha fazla bilgi için  medya@millionsofcolor.com  

 

Tasarım: Kadriye B.Yolacan 2013

Üretim: Ekim 2013 Millions of Color®

 

 

Millions of Color® Resmi Basın Bülteni. Tüm Hakları saklıdır. Millions of Color tarafından sadece izin verilen mecralarca dağıtılacaktır. İçeriğin tamamının veya bir kısmının izinsiz yayınlanması, reprodüksiyonu, çoğaltılması ve kullanılması durumunda yasal işlem başlatılır.