Resmi Basın Bülteni 21/08/14

 

 

Millions of Color Sunar!

“Ham”

 

“HAM” Millions of Color®’ın Kadriye tarafından tasarlanan yeni EkoStil Koleksiyonudur.

 

Bir kumaşın gerçek hikayesinden ilham alarak tasarlanan bu koleksiyonu tasarımcısı Kadriye şu şekilde yorumluyor;

 “Bu koleksiyonun ismini bu kumaşın kendi doğası gereği  ‘Ham’ koymak istedim. Artık üretilmeyen bu kumaşı anneannemin arşivinden çıkartarak koleksiyon yapma fikri ile hareket ettim.

 

Kumaşın hiçbir kimyasal işlem gormediği için(boyama,ağırtma) son derece sağlıklı ve hafif olması sayesinde koleksiyondaki parçalar da rahatlık,konfor ve sağlıklı giyim avantajı ile ekostil sevenlerin tercihine sunuluyor.

 

 Artık üretilmeyen bu kumaş hem hikayesi hem de sağlıklı ve ekolojik bir hammaddeye sahip olmasından ötürü geçmişin nostaljisini ve saflığını bugünün modern tarzında yaşatıyor.

 

 

HAM Koleksiyonu ilk kez ve sadece Millions of Color® websitesinde ön siparislere açılacaktır.

 

 

Sorularınız ve daha fazla bilgi için  medya@millionsofcolor.com

Tasarım: Kadriye

Tasarım Tarihi: Nisan 2014

Üretim Tarihi : Mayıs 2014 Millions of Color®

 

 

 Millions of Color® Resmi Basın Bülteni 2014. Tüm Hakları saklıdır. Millions of Color tarafından sadece izin verilen mecralarca dağıtılacaktır. İçeriğin tamamının veya bir kısmının izinsiz yayınlanması, reprodüksiyonu, çoğaltılması ve kullanılması durumunda yasal işlem başlatılır.

 

Official Press Release By Millions of Color® All Rights Reserved. Millions of Color Press is the only distributer of the content by authorized publishers only. Publishing, reproducing or copy the content without authorizing will be the subject to infraction of intellectual copyrights by related courts.